AR TURITE KLAUSIMŲ?

Norėdami susisiekti su mumis, naudokite žemiau esančią kontaktinę formą ir mes su jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau. Taip pat galite parašyti mums tiesiogiai adresu service@onyxcookware.lt

Ar norite atsakymo iš karto? Mes surinkome visus dažniausiai užduodamus klausimus ir pateikėme juos vienoje vietoje – DUK. Spustelėkite žemiau esančias nuorodas:

Sveiki prisijungę prie mūsų DUK – taip pat žinomų kaip dažnai užduodami klausimai. Mes surinkome dažniausiai užduodamus klausimus. Tikimės, kad tai padės greitai atsakyti į jūsų klausimus! :)

Visiems savo gaminiams suteikiame 5 metų garantiją. Tai yra visa apimanti garantija, apimanti visus mūsų gaminių aspektus – nuo gaminio struktūros / formos vientisumo iki dangos.

Kalbant apie dangą – taip, tai taip pat įtraukta į garantiją. Mūsų gaminiai yra specialiai suprojektuoti taip, kad turėtų ilgiausią nepridegančią dangą šiandieninėje rinkoje. Jei pajaustumėte, kad danga atsisluoksniuoja ar kitaip pablogėja – tam taikoma garantija.

Mes siūlome 100 dienų visiško grąžinimo politiką, kuri taip pat galioja, net jei naudojote prekę. Taigi šia prasme tai galėtų būti laikoma pasitenkinimo garantija. Jei jums nepatinka prekė, mes jums grąžinsime pinigus. Taip paprasta.

Trumpas atsakymas – ne. O jei taip nutiks, tai joms taikoma mūsų garantija!

Ilgas atsakymas – mūsų gaminiai pagaminti iš nerūdijančiojo plieno ir aliuminio. Todėl jie turi tas pačias savybes kaip ir kiti iš šių medžiagų pagaminti indai, o tai reiškia, kad jų negalima iškart po naudojimo kišti po šaltu vandeniu. Primygtinai rekomenduojame pirmiausia leisti jiems atvėsti.

Tačiau mes įdėjome daug darbo siekdami užtikrinti, kad mūsų gaminiai būtų pakankamai tvirti, kad susidorotų su viskuo, ką darytumėte virtuvėje, todėl bet kokiai deformacijai, išsipūtimui ar kitokiam formos pasikeitimui yra visiškai taikoma mūsų 5 metų garantija!

Kai perkate mūsų svetainėje, mes visada pasiūlysime jums bent vieną pristatymo variantą, kuris yra visiškai nemokamas. Tačiau dėl daugelio mūsų klientų prašymų įtraukiame greitesnius ir (arba) lankstesnius pristatymo būdus, kurie yra brangesni už įprastą pristatymą, kad galėtumėte laisvai pasirinkti, kas jums labiausiai tinka. Tačiau šiuo atveju mes imame nedidelį mokestį už šias brangesnes parinktis, kad padengtume skirtumą tarp pasirinktos standartinės ir aukščiausios kokybės pristatymo parinkties.

Geras klausimas!

Čia yra du pagrindiniai dalykai;

Pirma – naudodami mūsų keptuves orkaitėje, pakeisdami įprastą orkaitės skardą, neišvengiamai prideginsite daiktus iki keptuvės kraštų arba pačios keptuvės. Joks nepridegantis indas negali to išvengti, nes jį naudojate orkaitėje.

Antra – ar kada bandėte kepinti maistą savo keptuvėje? Viską sujaukėte visiškai pamiršdami, kad įjungėte viryklę ir palikote ją kelioms minutėms? Vėlgi – jokie nepridegantys indai jums nepadės, jei ką nors panašaus padarysite. Jei tai darysite naudodami įprastą nepridegančią keptuvę, ji bus taip pažeista, kad turėsite ją išmesti. Tačiau mūsų keptuvėms galite naudoti plieninius šveistukus, kad išvalytumėte pridegusius indus, negalvodami apie nepridegančios dangos pažeidimą!

Mūsų neprideganti danga pagaminta iš netoksiško PTFE, kuris taip pat žinomas kaip teflonas. PTFE yra inertiška medžiaga, nekenksminga jūsų sveikatai, net ir nurijus visą. Dėl mažos trinties savybių PTFE naudojamas ne tik virtuvės reikmenims, bet ir medicinoje bei chirurgijoje; širdies stimuliatoriams, arterijų implantams ir kt.

Dažna klaida yra supainioti PTFE su PFOA / PFOS, kurios yra cheminės medžiagos, kurios, kaip įtariama, turi neigiamą poveikį sveikatai. Mūsų PTFE danga, žinoma, neturi jokių PFOA / PFOS cheminių medžiagų.

Net jei nekreipiame dėmesio į tai, kad mūsų danga nėra toksiška, ji vis tiek niekaip nereaguoja su jūsų maistu. Tai reiškia, kad danga jokiu būdu „nenusitrina“ į jūsų maistą – net ir po to, kai gaminį naudojate visą gyvenimą.

Esame Danijos įmonė, įsikūrusi Sorø mieste, apie 60 kilometrų į vakarus nuo Kopenhagos. Visi mūsų produktai yra gaminami mūsų gamykloje, esančioje Šendženo mieste Kinijoje. Iš ten jie siunčiami į mūsų pagrindinį sandėlį Danijoje. Čia yra mūsų pagrindinis biuras ir sandėlis, o iš čia siunčiami visi svetainės užsakymai.

Kai išsiųsime jūsų užsakymą, mūsų svetainė automatiškai atsiųs jums el. laišką su jūsų stebėjimo informacija. Tačiau šį el. laišką gali užfiksuoti šlamšto filtrai, todėl visada naudinga patikrinti šlamšto aplanką.

Jei negavote el. laiško su stebėjimo informacija arba turite klausimų apie būseną, kuri rodoma stebint jūsų paketą, nedvejodami susisiekite su mumis tiesiogiai.

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad užtikrintumėte geriausią nepridegančią funkciją, kurią galite gauti iš mūsų produktų;

  1. Prieskoniai. Įkaitinkite šaukštelį aliejaus ir leiskite jam atvėsti keptuvėse. Tada nušluostykite ir nuvalykite. Tai gali padėti keptuvei greičiau „subręsti“ ir pasižymėti geresnėmis nepridegimo savybėmis.
  2. Naudokite mažą šilumą. Mūsų keptuvė skirta daug efektyviau sugerti šilumą nei kitos keptuvės, todėl patartina naudoti mažesnius kaitinimo nustatymus nei įprastai.
  3. Kantrybės. Dirbant su labai lipniu maistu, pavyzdžiui, kiaušiniais, svarbiausia yra kantrybė. Norint paruošti tobulą kiaušinį ONYX keptuvėje be jokio sviesto ar aliejaus, tereikia naudoti teisingą žemą temperatūrą ir leisti kiaušiniui kepti, nemėginant jo visą laiką perkelti. Jei jaučiate, kad maistas neatsiskiria nuo nepridegančios medžiagos, tai paprastai yra ženklas, kad turėtumėte leisti jam pasilikti, kol jis bus pašildytas / iškeptas / apkepęs, ir tada jis daug lengviau atsiskirs nuo keptuvės!

Ar esate influenceris ir ar jūsų aistra slypi kuriant įkvepiantį ir patikimą turinį? Tada galbūt būsite tas, kurio mes ieškome kaip kito prekės ženklo ambasadoriaus „ONYX™ Cookwares“.

Kasdien dirbame pasakodami „ONYX™ Cookwares“ istoriją naujais įkvepiančiais būdais. Tačiau mes tikime išgirsdami istoriją iš kažko kito, ir čia atsiranda mūsų įtakingieji.

Jei norite demonstruoti, peržiūrėti ir filmuoti nuostabų mūsų prekės ženklo turinį, nedvejodami atsiųskite paraišką šiuo adresu: influencer@onyxcookware.eu

Taikymo tvarka:

Paraiška turėtų būti anglų kalba. Kreipdamiesi prašome atsiųsti savo tinklaraštį, Instagram ar YouTube kanalą, kuriame parodomi jūsų įgūdžiai.

Gavę jūsų paraišką, peržiūrėsime jūsų profilį ir išgirsite iš mūsų, ar norime su jumis bendradarbiauti.

Laukiame jūsų žinių!