Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 m. lapkričio 26 d

ĮVADAS

ONYX COOKWARE gali naudoti slapukus, žiniatinklio švyturėlius, stebėjimo pikselius ir kitas stebėjimo technologijas, kai lankotės mūsų svetainėje https://www.onyxcookware.lt/, įskaitant bet kokią kitą medijos formą, medijos kanalą, svetainę mobiliesiems ar mobiliąją programą, susijusią ar prijungtą (kartu toliau – „Svetainė“), kad padėtų tinkinti svetainę ir pagerinti jūsų patirtį.

Mes pasiliekame teisę bet kada ir dėl bet kokių priežasčių keisti šią Slapukų politiką. Mes jus įspėsime apie bet kokius pakeitimus, atnaujinę šios Slapukų politikos paskutinio atnaujinimo datą. Bet kokie pakeitimai ar modifikacijos įsigalios iškart paskelbus Svetainėje atnaujintą Slapukų politiką, o jūs atsisakote teisės gauti konkretų pranešimą apie kiekvieną tokį pakeitimą ar modifikaciją.

Kviečiame periodiškai peržiūrėti šią Slapukų politiką, kad būtumėte informuoti apie atnaujinimus. Jūs būsite laikomi susipažinusiais, jums bus taikomi ir jūs sutiksite su bet kurios pakeistos slapukų politikos pakeitimais, toliau naudodamiesi svetaine po tokios peržiūrėtos slapukų politikos paskelbimo dienos.

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

„Slapukas“ yra informacijos eilutė, priskirianti jums unikalų identifikatorių, kurį saugome jūsų kompiuteryje. Tada jūsų naršyklė pateikia tą unikalų identifikatorių, kurį reikia naudoti kiekvieną kartą, kai pateikiate užklausą Svetainei. Svetainėje naudojame slapukus, kad, be kita ko, stebėtume jūsų naudojamas paslaugas, registruotume registracijos informaciją, įrašytume jūsų vartotojo nuostatas, kad jums prisijungus prie svetainės palengvintume pirkimo procedūras ir stebėtume jūsų lankomus puslapius. Slapukai padeda mums suprasti, kaip Svetainė naudojama, ir pagerinti jūsų vartotojo patirtį.

SLAPUKŲ RŪŠYS

Kai lankotės svetainėje, gali būti naudojami šių tipų slapukai:

REKLAMOS SLAPUKAI

Reklaminiai slapukai jūsų kompiuteryje įdedami reklamuotojų ir skelbimų serverių, kad būtų rodomi skelbimai, kurie greičiausiai jus sudomins. Šie slapukai leidžia reklamuotojams ir skelbimų serveriams rinkti informaciją apie jūsų apsilankymus svetainėje ir kitose svetainėse, pakaitinius skelbimus, siunčiamus į konkretų kompiuterį, ir sekti, kaip dažnai ir kas peržiūrėjo skelbimą. Šie slapukai yra susieti su kompiuteriu ir nerenka jokios asmeninės informacijos apie jus.

MŪSŲ SLAPUKAI

Mūsų slapukai yra „pirmosios šalies slapukai“ ir gali būti nuolatiniai arba laikini. Tai yra būtini slapukai, be kurių Svetainė neveiks tinkamai arba negalės suteikti tam tikrų savybių ir funkcijų. Kai kurie iš jų gali būti išjungti rankiniu būdu jūsų naršyklėje, tačiau tai gali turėti įtakos svetainės funkcionalumui.

SUASMENINIMO SLAPUKAI

Suasmeninimo slapukai naudojami pakartotiniams svetainės lankytojams atpažinti. Naudojame šiuos slapukus, kad įrašytume jūsų naršymo istoriją, puslapius, kuriuose lankėtės, ir jūsų nustatymus bei nuostatas kiekvieną kartą, kai lankotės svetainėje.

SAUGOS SLAPUKAI

Saugos slapukai padeda nustatyti ir užkirsti kelią saugumo rizikai. Šiuos slapukus naudojame, norėdami autentifikuoti vartotojus ir apsaugoti vartotojų duomenis nuo neteisėtų šalių.

SVETAINĖS VALDYMO SLAPUKAI

Svetainės valdymo slapukai naudojami jūsų tapatybei ar seansui svetainėje išlaikyti, kad netikėtai neatsijungtumėte ir visa jūsų įvesta informacija būtų saugoma einant iš puslapio į puslapį. Šių slapukų negalima išjungti atskirai, tačiau savo naršyklėje galite išjungti visus slapukus.

TREČIŲJŲ ŠALIŲ SLAPUKAI

Kai lankotės svetainėje, įmonės, kurios teikia tam tikras mūsų siūlomas paslaugas, jūsų kompiuteryje gali patalpinti trečiųjų šalių slapukus. Šie slapukai leidžia trečiosioms šalims rinkti ir sekti tam tikrą informaciją apie jus. Šiuos slapukus jūsų naršyklėje galima išjungti rankiniu būdu.

SLAPUKŲ VALDYMAS

Dauguma naršyklių yra numatytos priimti slapukus pagal numatytuosius nustatymus. Tačiau naršyklės nustatymuose galite pašalinti arba atmesti slapukus. Atminkite, kad tokie veiksmai gali turėti įtakos svetainės prieinamumui ir funkcionalumui.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip valdyti slapukus, patikrinkite savo naršyklės ar įrenginio nustatymus, kaip galite valdyti arba atmesti slapukus, arba apsilankykite šiose nuorodose:

KITOS STEBĖJIMO TECHNOLOGIJOS

Be slapukų, svetainėje galime naudoti žiniatinklio švyturėlius, pikselių žymas ir kitas stebėjimo technologijas, kad padėtume tinkinti svetainę ir pagerinti jūsų patirtį. „Žiniatinklio švyturėlis“ arba „pikselių žyma“ yra mažas objektas ar vaizdas, įterptas į tinklalapį ar el. laišką. Jie naudojami stebėti vartotojų, kurie lankėsi tam konkrečiuose puslapiuose ir peržiūrėjo el. laiškus, skaičių ir gauti kitų statistinių duomenų. Jie renka tik ribotą duomenų rinkinį, pvz., slapuko numerį, puslapio ar el. laiško peržiūros laiką ir datą bei puslapio ar el. laiško, kurį jie atidaro, aprašymą. Žiniatinklio švyturėlių ir pikselių žymų atmesti negalima. Tačiau galite apriboti jų naudojimą valdydami su jais sąveikaujančius slapukus.

PRIVATUMO POLITIKA

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip naudojame slapukų ir kitų stebėjimo technologijų surinktą informaciją, skaitykite mūsų privatumo politiką [SPAUSKITE ČIA] paskelbta svetainėje. Ši slapukų politika yra mūsų privatumo politikos dalis ir yra įtraukta į ją. Naudodamiesi svetaine, jūs sutinkate laikytis šios slapukų politikos ir mūsų privatumo politikos.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jei turite klausimų ar komentarų apie šią slapukų politiką, susisiekite su mumis šiuo adresu:

ONYXCOOKWARE™ ApS

Energivej 3 
4180, Sorø 
Danija
PVM/CoC DK41019484
service@onyxcookware.lt