Á propos ONYX™

ONYX Cookware mes kuriame ir gaminame novatoriškiausius indus, kokius tik kada nors naudosite. Mūsų produktai tarnaus visą gyvenimą ir pakeis jūsų supratimą apie tai, ką galima padaryti virtuvėje.

MŪSŲ PRODUKTAI

Nuo pat žmogaus aušros mes naudojome įvairaus pobūdžio ir sudėties įrankius, kurie padėjo mums paruošti maistą. „ONYX Cookware“ mes mėgstame derinti šiuolaikinio amžiaus technologijas su viena seniausių visų laikų produktų kategorijų – virtuvės reikmenis.

Viskas prasidėjo nuo mūsų hibridinės nepridegančios keptuvės, kurioje naudojamas mūsų patentuotas ONYX lazeriu išgraviruotas šešiakampis dizainas, ir tai vis dar yra pagrindinis mūsų gaminys. Mūsų novatoriškos technologijos leido mums pagaminti virtuvės reikmenų rinkinį, kuris suteikia jums geriausią iš dviejų pasaulių – įprastos nepridegančios keptuvės nepridegantis funkcionalumas ir profesionalios nerūdijančiojo plieno arba ketaus keptuvės ilgaamžiškumas.

MŪSŲ PAŽADAI

Mūsų produktai yra geriausi. Mes tai žinome, bet taip pat žinome, kad jūs to nežinote. Taigi, norėdami padėti savo klientams jaustis taip pat saugiai ir užtikrintai dėl savo produktų, kaip ir mes patys, kiekvienam gaminamam gaminiui siūlome 5 metų garantiją ir 100 dienų pilną grąžinimo teisę. Jei jums nepatinka produktas, mes grąžinsime jums pinigus. Bet mes esame įsitikinę, kad jums patiks mūsų produktai!

PLATINIMO GRANDINĖ

Tačiau mes kalbame ne tik apie pačius produktus. Stengiamės pasiūlyti absoliučiai aukščiausios kokybės produktus – didesnę vertę už jūsų pinigus nei bet kur kitur. Todėl mes pasirinkome atsisakyti įprastos platinimo grandinės, su kuria tikriausiai esate labai gerai susipažinę.

Paprastai virtuvės reikmenų gamintojas turės parduoti savo produktus platintojui. Tada platintojas parduoda fizinei mažmeninei prekybai arba internetu, o tada galiausiai parduoda produktą jums – vartotojui. Taigi, kai perkate produktą, jis jau buvo pirktas ir parduotas kelis kartus anksčiau, kiekvienam žingsniui pridedant vis didesnę pelno maržą. Pelno marža, kurią galiausiai turėsite sumokėti jūs, kaip vartotojas.

Norime tai pakeisti, todėl mūsų produktų nerasite jokiose parduotuvėse. Mūsų gaminius galite įsigyti tik čia, mūsų oficialioje svetainėje. Pirkdami vieną iš mūsų produktų, perkate jį tiesiogiai iš mūsų. Platinimo ir mažmeninės prekybos tiekimo grandinei paskatinti nėra jokių papildomų išlaidų.