TOBULAS MĖSAINĮ

KAIP PARUOŠTI TOBULĄ MĖSAINĮ

Ar kada nors valgėte tobulą mėsainį? Nuomonių apie tobulą mėsainį tikriausiai yra tiek pat, kiek ir jį valgiusių žmonių. Jei manote, kad paruošti gerą mėsainį namuose yra sudėtinga, skaitykite toliau. Padėsime atlikti įvairius veiksmus tobuliausiam mėsainiui paruošti. Pateikiame geriausius virtuvės patarimus – čia sužinosite, kaip pasigaminti tobulą mėsainį naudojant nemažai priemonių.

PASIGAMINKITE TOBULĄ MĖSAINĮ KEPTUVĖJE!

Galbūt galvojate: „Kaip gi man tai padaryti“?

Iš tikrųjų tai labai paprasta – tereikia nuspręsti, kokius ingredientus labiausiai mėgstate mėsainyje, o tada jūsų ONYX keptuvė beveik viską padarys už jus. Dėl revoliucinio ONYX nesvylančio paviršiaus ant keptuvės galima lydyti net ir sūrį. Jei nežinote, kur pradėti ir kur baigti, siūlome tobulo mėsainio receptą – įsitikinkite patys čia.

Jums prireiks:

  • ONYX keptuvės
  • Mėsainių bandelių
  • Mėsos mėsainiui
  • Šoninės
  • Sūrio
  • Jūsų mėgstamų daržovių ir prieskonių
step 1 step 2

ONYX keptuvėje apkepkite šoninę, jos riebalai dėka mėsainis bus gardesnis. ONYX keptuvė sukurta taip, kad labai gerai išlaikytų karštį, todėl joje iškepta šoninė bus traški.

KAS YRA TOBULAS MĖSAINIS?

Žinoma, tai priklauso nuo individualaus skonio. Tačiau dažniausiai tai susiję su tekstūra ir skoniu. Sultingas, skonio receptorius sužadinantis mėsainis, puikuojasi daugelio žmonių mėgstamiausių patiekalų sąraše. Manome, kad mėsainis yra itin populiarus daugelyje virtuvių. Paruoškite stalą, sudėkite ant jo ingredientus ir kiekvienas galės paruošti savo tobulą mėsainį. Kas čia gali nepatikti?

step 3 step 4

KOKIA MĖSA GERIAUSIAI TINKA MĖSAINIUI?

Priklauso nuo jūsų. Pažadame, kad ONYX keptuve galėsite kepti vištienos, jautienos ir vegetariškus kepsnius. Šiame recepte naudojame jautieną, kuri, reikia pasakyti, yra dažniausiai naudojama. Yra daugybė alternatyvų kepsniams. Pavyzdžiui, ar esate ragavę halumio mėsainio, kuriam paruošti kietas halumio sūris yra kepamas ir po to naudojamas kaip „kepsnys“?

Ruoškite mėsainių kepsnius paruošdami mėsą rankomis – čia turite būti šiek tiek atsargūs. Mėsos spausti nereikia. Paruoštus kepsnius sudėkite į šoninei skirtą keptuvę ir iki galo iškepkite. Ar jaučiate virtuvėje sklindantį kvapą?

step 5 step 6 step 7

Mėsai ir šoninei iškepus, atidėkite jas į šalį ir ant keptuvės paskrudinkite mėsainių bandeles. Tuo tarpu galite paruošti daržoves ir prieskonius. Tada laikas išlydyti sūrį. ONYX keptuvėje kepimo procesas neužima daug laiko, todėl išlikite dėmesingi.

Dabar metas paruošti mėsainį naudojant visus ingredientus. Tik pažvelkite į gardų mėsainį – juo galite mėgautis patys arba pasidalyti su artimaisiais. Skanaus.

KODĖL MĖSAINIAI TOKIE POPULIARŪS?

Nes juos paruošti lengva, greita ir jie yra nepaprastai skanūs. Dauguma žmonių mėgsta mėsainius, be to, juos galite gaminti būtent taip, kaip jums patinka. Be to, turėdami ONYX keptuvę galite pademonstruoti savo išskirtinius sugebėjimus virtuvėje ir pagaminti tobuliausią mėsainį.

Nesivaržykite pasidalyti gaminimo su ONYX akimirkomis „Instagram“ platformoje #onyxcookware.

Ar jums dar nepradėjo tįsti seilė tik pamačius šį gardų mėsainį? Negaiškite laiko. Skubėkite į virtuvę ir ONYX keptuvėje paruoškite gardžiausią kada nors pagamintą mėsainį. Jei dar jos neįsigijote, mūsų keptuvių asortimentą rasite čia:

Keptuves žiūrėkite čia

Parašyta: Tanja, Onyx Cookware