TOBULAS PICA

KAIP PAGAMINTI TOBULĄ PICĄ NAUDOJANT „ONYX“ KEPTUVĘ

Iš tiesų pagaminti tobulą picą nėra taip sudėtinga, kaip jūs manote. Įsivaizduokite traškią plutelę su skaniausiu įdaru ir sūriu, kuris nuostabiai lydosi. Tačiau įspūdingiausia yra tai, kad patys pagaminote picą. Net ir nebūdami profesionalūs virtuvės šefai, mes pateikiame jums geriausius patarimus – ir tiesiog čia išmoksite paruošti tobulą picą naudodami vos keletą priemonių.

IŠMOKITE PAGAMINTI TOBULĄ PICĄ – SU SKANUTĖLE TRAŠKIA PLUTELE!

Tikriausiai galvojate: „Gerai, ir kaip gi man tai padaryti?“

Tai tikrai nesudėtinga – tam prireiks viso labo ONYX keptuvės, o visa kita atliks orkaitė ir keptuvė. Mūsų ONYX keptuvės tinkamos naudoti orkaitėje iki 250 °C, o dėl mūsų revoliucinio ONYX nesvylančio paviršiaus jūsų pica iškeps tobulai.

Jums prireiks:

  • ONYX keptuvės;
  • orkaitės;
  • picos tešlos;
  • pomidorų padažo;
  • jūsų pageidaujamų priedų.
step 1 step 2 step 3

Įkaitinkite orkaitę iki 250 °C, taip ją paruošite picai kepti. Pasirinkite jūsų norimos picos dydį atitinkančią ONYX keptuvę. Suformuokite picos tešlą norima forma ir įdėkite ją į ONYX keptuvę – ATMINKITE – ant keptuvės dugno visiškai nereikia riebalų. Atsipalaiduokite ir pasitikėkite savo keptuve, kuri paruoš nuostabiai traškią plutelę. Tada ant tešlos užpilkite savo mėgstamiausio pomidorų padažo.

step 4 step 5 step 6

Dabar atėjo laikas sūriui – ir čia pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų – rinkitės savo mėgstamiausią sūrį. Mes naudojome šviežią mocarelą, kuris suteikia gerą skonį ir gražiai lydosi. Taigi, kokiais ingredientais papildysite savo picą – yra tik jūsų fantazija, kuriai ribas nustato jūsų skonio receptoriai. Galite išbandyti skirtingus skonius – viskas priklauso nuo jūsų. Parinkę ir sumaišę visus pageidaujamus ingredientus, tiesiog pašaukite paruoštą picą į orkaitę 10–15 minučių – tai priklauso nuo orkaitės tipo.

step 7 step 8 step 9

Suskambėjus laikmačiui ir, jei pica, jūsų nuožiūra, yra iškepusi, išimkite ją iš orkaitės. (Tačiau nepamirškite, kad ONYX keptuvės rankena yra labai karšta! Nesijaudinkite – jau netrukus galėsite paskanauti savo picos).

Užpilkite šlakelį alyvuogių aliejaus ir pabarstykite baziliko lapelių bei šiek tiek druskos (jei norite). Supjaustykite savo picą – tai galite padaryti tiesiog keptuvėje, – tai yra dar vienas ONYX keptuvės privalumas – jos paviršius yra tinkamas metaliniams įrankiams naudoti. Štai ir viskas! Nedelsdami neškite savo tobulą picą ant stalo ir skanaukite.

Nesivaržykite pasidalyti savo gaminimo su ONYX akimirkomis „Instagram“ platformoje #onyxcookware.

Ko gi laukiate? Skubėkite į virtuvę ir paruoškite skaniausią picą, kurią kada nors gaminote ONYX keptuvėje. Jei dar jos neįsigijote, mūsų keptuvių asortimentą rasite čia:

Keptuves žiūrėkite čia

Paskelbta: Tanja, ONYX COOKWARE